niedziela, 1 listopada 2015

Podziękowanie dla Wszystkich Misiowych Przyjaciół za 1% podatku dla Basi Ożgi !!!

Kochani Misiowi Przyjaciele!!!

Niedawno otrzymaliśmy informacje o części pieniążków zebranych w ramach 1% podatku.
Dlatego chcielibyśmy podziękować Wszystkim osobom, które zdecydowały się przekazać swój 1% podatku właśnie dla mnie!!! To dzięki Wam od ponad dwóch lat jestem codziennie intensywnie rehabilitowana i z dnia na dzień robię coraz to nowe postępy w misiowym rozwoju.  Z roku na rok coraz bardziej zbliżąjąc się do celu misiowej rehabilitacji- aby stanąć sama na nogi i samodzielnie zacząć chodzić!!!
***
 Kochani Misiowi Przyjaciele!!! 

To dzięki Wam cel ten wydaje się misiowym rodzicom coraz bardziej realny i możliwy do spełnienia. To dzięki Wam mamy siłę i wiarę w słuszność misiowej rehabilitacji. To dzięki Wam misiowi rodzice mają wiarę, iż będę kiedyś mogła poruszać się na własnych nogach i że będę mogła się sama komunikować... Za to wszystko z całego serca Wam

DZIĘKUJEMY!!!
 Mała Misia z Rodzicami
***
Chcielibyśmy podziękować szczególnie Tych, których nie znamy...a którzy z roku na rok wspierają Basię w walce o jej samodzielność. Całej bliższej i dalszej misiowej Rodzinie, wszystkim Wujkom, Ciociom, Kuzynom, Kuzynkom, Babciom, Dziadkom, znajomym, przyjaciołom, wszystkim którzy okazali Basi wsparcie i którym nie jest obojętna Basi walka o lepsze jutro.
Szczególne podziękowania kierujemy do Wujka Dominika z Krakowa, cioci Ali z Krakowa- całego zespołu Alingua, Wujka Łukasza i cioci Kasi z Krakowa, Wujka Mariusza z Krakowa, Wujka Łukasza i cioci Mariolki oraz wielu wielu innych wspierających Basię w walce o lepsze misiowe jutro.
Z całego serca pragniemy podziękować też misiowym rehabilitantkom, które z dnia na dzień w pocie czoła walczą o misiowe lepsze jutro-cioci Asi, cioci Ani, cioci Monice, cioci Julii oraz cioci Magdzie-czuwającej nad całym programem misiowej rehabilitacji.

Za to wszystko ...i wiele więcej Wam z całego misiowego serca
DZIĘKUJEMY!!!
 Misiowi Rodzice z Małą Basią
***
Pieniążki z 1% podatku przeznaczymy na codzienną misiową rehabilitację- (2h dziennie 5 dni w tygodniu), zajęcia logopedyczne, zajęcia komunikacji alternatywnej, zajęcia z integracji sensorycznej, specjalistyczne konsultacje-ortopedyczne, neurologiczne (koszt za 1 h specjalistycznych konsultacji waha się od 100 do 150 zł za 1 wizytę) pomoce ortopedyczne (łuski dynamiczne AFO -koszt 3 400 zł+ 700 zł buty do łusek), pomoce logopedyczne, terapie aminokwasami (koszt ok. 1200 zł/1,5 mies) oraz aquaterapię. 
*
...a oto super-nowe misiowe buciki zakupione dzięki pieniążkom zebranych w ramach 1% podatku -łuski dynamiczne AFO z firmy Vigo, które już niedługo (po ostatnich poprawkach) znajdą się na misiowych nóżkach:


 DZIĘKUJEMY!!!
:o)

 *
Wasza zawsze uśmiechnięta 

 Mała Misia:o)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz