sobota, 31 grudnia 2016

Noworoczne Życzenia Małej Misi

Kochani Misiowi Przyjaciele!!!

Pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia na nadchodzący 2017 Nowy Rok.
*
Pragnę życzyć Wam, aby ten rok był dla Was taki, jaki będzie dla Małej Misi- aby był dla Was "Rokiem Wyzwań". Wyzwań-tych dużych i tych małych. Wyzwań dnia codziennego i wyzwań, na które w końcu znajdziemy czas i którym w końcu zechcemy stawić czoła.
 *
Pragnę życzyć Wam, by Nowy 2017 Rok był dla Was "Rokiem Odwagi"- odwagi, która pomoże Wam stawić czoło nadchodzącym wyzwaniom i wszelkim przeciwnościom losu .
*
Pragnę życzyć Wam, by Nowy 2017 Rok był dla Was "Rokiem Mądrości" i równocześnie "Rokiem Pomyłek"-rokiem refleksji nad swoim życiem, rokiem -w którym każda decyzja będzie dobra. Pamiętając o tym, iż do celu można dojść kilkoma drogami, a najkrótsza droga-choć najprostsza- nie zawsze musi być najlepsza.
*
Pragnę życzyć Wam, aby ten rok był dla Was "Rokiem Radości"- by każdy dzień był dla Was powodem do szczęścia. 
*
Pragnę życzyć Wam, by Nowy 2017 Rok był dla Was "Rokiem Wiary, Nadziei i Miłości"- rokiem wiary w drugiego człowieka, rokiem nadziei na lepsze jutro, rokiem dzielenia się miłością z najbliższymi.
*
Pragnę życzyć Wam, by Nowy 2017 Rok był dla Was "Rokiem Wdzięczności"- rokiem cieszenia się z tego co mamy, rokiem dziękczynienia za otrzymane dary.
*
Takiego 2017 Roku Wam i sobie z całego serca życzę...

 W imieniu Małej Misi- Misiowa Mama
***
***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz