sobota, 24 grudnia 2016

Chodzimy!!! - czyli misiowy prezent i życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

***
Kochani Misiowi Przyjaciele!!!
 Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć Wam życzenia zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszystkiego Dobrego w Nowym 2016 Roku!!!
Wasza Mała Misia
 
***
Kochani !!!
Wiem, że od dawna nic nie pisałam, ale w misiowej rehabilitacji dużo się ostatnio działo. Podczas ostatnich dwóch miesięcy, zaczęłam robić ogromne postępy….
Zaczęłam stawiać swoje PIERWSZE KROKI!!!
Tak, dobrze czytacie.
Mała Misia zaczyna CHODZIĆ!!!!
Po 4 latach ciągłej, intensywnej rehabilitacji 5 razy w tygodniu, w końcu Mała Misia zaczyna śmigać po misiowych panelach!!! Aaa.. Mała Misia wymiata!!!
Choć na razie niepodarnie, chwiejąc się i z dużą dozą niepewności…ale jednak!!!
Cała Misiowa Rodzinka nie może wyjść z zachwytu!!! Zresztą, sami zobaczcie:
 
***
Kochane Ciocie Rehabilitantki!!!

Dziękujemy za Wasze zaangażowaniem cenne rady i nieustanną pomoc w walce o Basi samodzielność. Bez Was nie udałoby się nam tyle osiągnąć. Dzięki Waszemu wsparciu, wytrwałości i nieustannej pogodzie ducha Basia zaczyna chodzić. Nie udałoby nam się tego osiągnąć bez Waszej pomocy. Jesteście Kochane!!!

 Z całego serducha Wszystkim Wam DZIĘKUJEMY!!!
Misiowi Rodzice
***
Kochani Misiowi Przyjaciele!!!

Z całego serducha pragniemy podziękować Wam za Waszą pomoc, wsparcie, za Wasz 1% podatku!!!W tym roku dzięki Waszemu Wsparciu uda nam się sfinansować kilka miesięcy Basi rehabilitacji. Z całego serducha Wam za to DZIĘKUJEMY!!!
Basia (Mała Misia) z Rodzicami
***Z "misiowych news'ów"***
Niedawno odwiedziliśmy drugiego misiowego ortopedę. Po konsultacji, ustaliliśmy termin operacji na Basi stópki. Misiowa operacja zostanie przeprowadzona pod koniec lutego w Orto Poliklinice przez prof. Napiątka. Profesor jest zdania, iż w obecnej sytuacji-kiedy Basia zaczyna chodzić-operacja jest jak najbardziej zasadna. Poprawi ona komfort oraz jakość Basi chodu. Operacja odbędzie się pod narkozą i Basia zostanie do niej zaintubowana. Profesor uprzedził nas, iż istnieje prawdopodobieństwo iż konieczne będzie również przeprowadzenie drugiej operacji na nóżki-z przecięciem kości-  jednak dopiero w dalszej perspektywie.
*
Poza wizytą u misiowego ortopedy, niedawno odwiedziliśmy również misiowego endokrynologa- Profesora Niedzielę. Profesor poprosił nas na zgłoszenie się do szpitala za pół roku. Wtedy przeprowadzi Basi szczegółowe badania poziomu hormonu wzrostu oraz zbada Basi wiek kostny. W chwili obecnej Basia jest poniżej 3 centyla i już teraz kwalifikuje się do terapi hormonem wzrostu. Jeśli za pół roku również będzie znajdowac się poniżej 3 centyla, będzie to wskazanie do rozpoczęcia terapii hormonalnej.
*
Kochani Misiowi Przyjaciele.
To, że zaczynam chodzić nie znaczy wcale, iż będę miałą mniej rehabilitacji-wręcz przeciwnie!!! Teraz staną przedemną nowe wyzwania-doskonalenie nauki chodu, nauka chodu po operacji na misiowe nóżki oraz skupienie się na nauce mowy/komunikacji alternatywnej. Teraz to dopiero będzie się działo!!!
Dlatego jeszcze raz dziękując za 1% podatku, prosze Was już teraz -pamiętajcie o mnie przy rozliczaniu 1% w przyszłym roku.
Pamiętajcie-1% POMAGA!!
***
Kochani, jeszcze raz pragniemy złożyć Wam życzenia radosnych Świąt, aby każdy dzień przynosił Wam tyle radości co  Małej Misi i Misiowej Rodzice.
Wasza Mała Misia
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz