sobota, 12 marca 2016

Postępy misiowej rehabilitacji dowodem na sens 1% podatku

Kochani Misiowi Przyjaciele.
Jak wszystkim wiadomo rehabilitacja jest podstawą misiowych postępów. Gdy postępy są, twarz Małej Misi promienieje szczęściem, na twarzach misiowych rehabilitantek pojawia się uśmiech, a twarze misiowych rodziców przepełnia duma...
Czy DUMA może przepełniać rodziców niepełnosprawnego dziecka?- tak, może. Misiowi rodzice, są tego żywym przykładem.
Misiowi rodzice, też mają prawo do dumy- do dumy przez duże "D" , do szczęścia przez duże "SZ" , do tego by być po prostu rodzicem.
Misiowi rodzice, misiowi dziadkowie, misiowe ciocie i wujkowie wiedzą, jak ciężka i wyczerpująca jest droga misiowej rehabilitacji. Zdawać by się mogło, iż chwytne hasło "rehabilitacja" pod otoczką "szeroko pojętej opieki" nie skrywa pod tym nic więcej. No i tu przeciętny zjadaczu chleba możesz się grubo pomylić. Misiowa rehabilitacja to godziny ciężkich, wyczerpujących ćwiczeń. Misiowa rehabilitacja to codzienna, nieustanna walka o polepszenie bytu małej istotki. Misiowa rehabilitacja to codzienna walka z bezsilnością, brakiem wiary w postępy oraz zmaganiem ze słabościami własnego ciała. Misiowa rehabilitacja to walka, którą dzięki Wam i Waszemu 1% mamy szansę wygrać. 
Wiemy, że to tylko 1%. Wiemy, że dla jednego nie istotny, śmieszny, bezsensowny. Wiemy, że dla drugiego nie mający znaczenia... a jednak.
Czytelniku, youtuberze, spójrz na efekty misiowej rehabilitacji, zatrzymaj się, zastanów.
Basia, dzięki Waszemu 1% może być intensywnie rehabilitowana. Basia, dzięki Waszemu 1% ma szansę na SAMODZIELNOŚĆ. Basia, dzięki Waszemu 1% ma szansę na to by już niedługo o własnych siłach stanąć na NOGI!!!


***
Może Twój 1% może coś zmienić, może Twój 1% może komuś pomóc...Może Basi, Może Stasiowi, Może Burkowi albo Polskim Rysiom, ale jednak...tu TY decydujesz o tym komu możesz pomóc. Tu TY, masz siłę sprawczą, tu TY sam wskazujesz cel. A więc? 

Przekaż ŚWIADOMIE swój 1% podatku.
Bądź DOBROCZYNNY.
POMAGAJ
 Pamiętaj, dobro POWRACA. 
Wasza Mała Misia 

 
KRS Fundacji Potrafię Pomóc:  
0000303590
Cel szczegółowy: 
240-211 Barbara Ożga
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz