czwartek, 8 stycznia 2015

Wyjątkowe Misiowe Święta

W tym roku...wróć!
W ubiegłym roku Święta Bożego Narodzenia dla Misiowej Rodzinki były szczególne, wyjątkowe, pełne radości i rodzinnego ciepła...
*
Ostatnie Święta spędziliśmy u Misiowych Dziadków- Dziadków Ożgów i Dziadków Paszkowskich z misiowymi wujkami i ciociami. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, za prezenty pod misiową choinką, za to że byliśmy razem- było magicznie...wspaniale! 

***
Kochani Dziadkowie, Drogie Ciocie, Wujkowie...
DZIĘKUJEMY!!!
*** 

***

Kochani Misiowi Przyjaciele!!!
Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim wspierającym naszą Małą Misie- za pomoc materialną, wsparcie w modlitwie, dobre słowo... za to, że zawsze jesteście z nami!!!
W szczególny sposób chcielibyśmy podziękować całej najbliższej rodzinie, Dominikowi z Rodziną, Mariolce i Łukaszowi, całemu zespołowi Alingua , Trzem Słoniom, Sisters 92 oraz wszystkim wspierającym naszą małą Basię w walce o jej samodzielność. Dziękujemy, że również i w te Święta byliście razem z nami. Za to, że o nas pamiętacie i mocno ściskacie za nas kciuki.
DZIĘKUJEMY!!!
 Agnieszka z Pawłem i małą Basią
(Misiowa Rodzinka)
***

P.S. Dziękujemy Alingua za wyjątkowy prezent ... najpyszniejszy, najbardziej aromatyczny najsmaczniejszy jaki tylko można było dostać.... mmm... mniam!!!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz