czwartek, 19 grudnia 2013

Urodzinki Misiowego Tatusia z wyjazdami w tle...

Za mną dwa wyjazdowe dni- wyjazdowa misiowa środa i wyjazdowy misiowy czwartek, co więcej piątek też będzie "wyjazdowy"...ehh!
***
Środa to Dzień Urodzin Misiowego Taty. Rano zrobiłyśmy Tatusiowi niespodziankę i przywitałyśmy go prezentem i misiowym tortem....ze światełkami!!:o)

Kochany Misiowy Tatusiu!

 Dziękuję za to, że jesteś przy mnie zawsze kiedy Cię potrzebuję, że bawisz się ze mną, kupujesz mi śmieszne zabawki, a jak trzeba to i lekarstwa!.... ale najbardziej za to, że poświęcasz mi każdy moment swojego wolnego czasu- za to wszystko dziękuję! ...i życzę Ci dużo misiowego zdrówka, szczęścia, "pełnego portfela", uśmiechu co dnia oraz wytrwałości dla mnie i misiowej mamy! Wytrwałości do mojego plucia przy misiowym jedzeniu,  wystawiania misiowego jęzorka, zasłaniania się podczas "śluzowania"... i do wielu innych misiowych grymasów, których nie sposób wymienić ...oraz maminych fochów;o)

  


 

Kocham Cię Misiowy Tatusiu:**
Środa to też dzień odwiedzin misiowej wolontariuszki-cioci Iwonki;o) Od cioci dostałam śliczną mikołajkową owieczkę, która od razu mi przypadła mi do misiowego gustu. Spodobała mi się tak bardzo, że na "dzień dobry" musiałam wytargać ją za jej owieczkowe uszęta, ..hihi! ...a tak w ogóle, to ciocia Iwonka jest super! Razem bawiłyśmy się zabawkami, czytałyśmy książeczki i spacerowałyśmy po misiowym domku. Ciocia dała mi nawet misiowy deserek....i nie bała się, że ją opluję! (jak to mam w swoim misiowym zwyczaju:o) ...normalnie za to powinna dostać order za odwagę- misiową odwagę!
W środowe popołudnie wybrałyśmy się na misiową wycieczkę do cioci Magdy z Krobi. Ciocia była zadowolona z maminych masaży (w 100%:o)) i zaleciła kolejne- tym razem na misiowe rączki (2 razy po 2 h)...Ehh! ...no i zachowawczo co trzeci dzień dalej raz masujemy misiowe nóżki. Jednym słowem co trzy dni będę miała "maraton misiowego masowania"..hihi... 6h masażu w ciągu jednego dnia!!! Czy ja to wytrzymam? Już się boję...brr!!!

 ***
Czwartek do dzień wyjazdu na misiowe badanie BERA- do szpitala na Przybyszewskiego. Badanie wyszło dobrze- wyszedł mi taki sam niewielki niedosłuch co w poprzednich badaniach, uf...chociaż tyle! Mam tylko 20 db, i 30 db....co oznacza, że słyszę- a to przecież najważniejsze! Misiowi rodzice, w końcu odetchnęli z ulgą:o)

2 komentarze:

  1. Witam. Mam 8 misięczną córeczkę, Nikolkę chorą na artrogrypozę. Tak jak Basia, Niki jest pod opieką hospicjum domowego w Poznaniu. Myslę że słyszeliście o Nikolce, bo my o Basi nawet dużo ;) Mamy świeżo założonego bloga, co prawda zbyt dużo na nim jeszcze nie ma ale serdecznie zapraszam. www.nikolaostrowska.blog.pl Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego dla Baśki! ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj Olu!! Oczywiście, że słyszałyśmy o Nicolce:o) Super, że zdecydowałaś się założyć blog'a..będziemy mogły teraz na bieżąco śledzić co u Was słychać! Pozdrawiam serdecznie!:o) Misiowa Mama:o)

      Usuń