środa, 29 maja 2013

Osiem misiowych miesięcy

Wczoraj skończyłam osiem misiowych miesięcy! Mama mówi, że to czas na podsumowanie moich misiowych osiągnięć....W ubiegłym miesiącu wydarzyło się wyjątkowo dużo. Zaczęłam pić pełne porcje misiowego mleka ...i sonda na dobre poszła w odstawkę. Z łatwością przekręcam się na lewy misiowy boczek . Dwa tygodnie temu, po raz pierwszy przekręciłam się sama z plecków na brzuszek! Zaczęłam łapać się za rączki- "rączka za rączkę" i obejmować dwiema rękami misiowe zabawki. Coraz więcej śmieję się i gaworzę, próbując wydawać z siebie różne misiowe dźwięki- "p" i "b". Z dnia na dzień coraz pewniej trzymam misiową główkę i coraz lepiej wychodzi mi misiowe siedzenie. Misiowa mama mówi, że ładnie daję sobie radę z misiowymi ćwiczeniami. Mam też za sobą pierwszą misiową chorobę (od czasu wyjścia ze szpitala do domu). Jednym słowem siódmy miesiąc przyniósł całej misiowej rodzince wiele wrażeń... a rodzicom wiele momentów dumy z moich misiowych postępów. 

Drugi dzień misiowego ósmego miesiąca upłynął mi wyjątkowo szybko. Poranek jak zwykle zaczął się od misiowej Vojty. Byłam dziś wyspana, wyjątkowo grzeczna i prawie nie płakałam. Rano odwiedziła mnie ciocia logopeda- zrobiła mi misiowy masaż, bawiła się ze mną odgłosami zwierząt i próbowała mnie nakarmić łyżeczką. Miałam dużo misiowej ślinki-wydzielinki i ciocia powiedziała, że jest ze mnie mały śliniaczek. Potem dziewczyny włożyły mnie do wózka i oglądałam ja babcia sprząta i gotuje obiadek. W wózku bawiłam się z misiową ciocią, która rozmową umilała mi czas. Po południu troszkę poćwiczyłam, poleżałam na misiowej macie i zrobiłam sobie misiową drzemkę. Wieczorem wyjątkowo ukąpały mnie misiowa mama i babcia, a misiowa ciocia robiła za paparazzi.

 Tata czekał w tym czasie na telefon z hospicjum, by odebrać misiowe butle tlenowe. Misiowy tata pojechał po butle dopiero o 21...dzięki niemu mam misiowe butle i będę mogła znowu wychodzić na misiowe spacery…hura! Późnym wieczorkiem znowu nie chciałam spać i długo gaworzyłam z tatą, robiłam „p”, „pr…” i się śmiałam….ale było wesoło! Leżałam też na misiowym brzuszku.


P.S. Już nie mogę doczekać się jutra i misiowego spaceru! Trzymajcie kciuki za słoneczną pogodę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz